Děkujeme všem dárcům
za finanční prostředky pro
občany vytopených srbských
měst Obrenovac a Krupanj.
Bylo vybráno přes 27 000 Kč.
Za ně jsme pořídili
polštáře a přikrývky
pro nejchudší z vyplavených.
Děkujeme i za dar školních brašen.
Zde si můžete prohlédnout foto
z předávní vašich darů.
Ještě jednou díky za vaši štědrost.Právě připojeni - hostů: 74 

DOPORUČENÉ KNIHY

Alexander DORIN

SREBRENICA

Právě (19.12.2013) vyšla výborná kniha.

Alexander Dorin, Švýcar s jihoslovanskými kořeny, odhaluje snad největší mediální a politický podvod, který byl na nás dosud spáchán. Českému čtenáři přináší mnoho otřesných faktů a dosud chybějících informací. Kniha zároveň nepřímo ukazuje na hanebnou úroveň české mediální scény. Její čtení nedoporučujeme zarytým pravdoláskařům. Mohla by u nich vyvolat silnou depresi či infarkt.

Po přečtení se budete na svět dívat docela jinak.

Cena: 330 Kč + poštovné+balnéObjednávky na:

http://www.amabilis.cz/botanika/eshop/0/0/5/125-SREBRENICA
DOPORUČENÁ KNIHA:Prof. Dr. Rajko Doleček

Necenzurované obrazy II.

Kniha plná faktů z nedávné historie Evropy, jejichž zveřejnění se mnohým mocným dnešního světa nelíbí. Ukazuje na pravé viníky posledních balkánských válek a krvavého rozpadu Jugoslávie. Čtení této knížky vás nenechá lhostejnými.
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
  • Kosovo
Srbsko nezavede sankce proti Rusku, protože Moskva vetuje Kosovo Tisk Email

Sobota, 29. října 2016

Srbský ministr zahraničí Ivica Dačić
Srbsko sankce proti Rusku nezavede nikoli zxlásky kxněmu, ale protože Moskva vxRadě bezpečnosti OSN vetuje přijetí Kosova do Organizace spojených národů, prohlásil srbský ministr zahraničí Ivica Dačić. Bělehrad podle něj také bojuje za to, aby Kosovo nebylo členem této světové organizace dřív, než bude završen dialog Srbska axKosova oxnormalizaci vztahů.
Celý článek...
 
Jak funguje haagská inkvizice ICTY: Rozsudek nad Karadžićem a kauza Bijeljina Tisk Email

Pátek, 28. října 2016 / Andy WilcoxsonSoudní komora v případu Karadžić tvrdí, že 1. a 2. dubna 1992 bylo bosensko-srbskými silami zabito 45 civilistů, nicméně její zjištění se opírají o svědectví z doslechu. A citace v poznámkách rozsudku nepodporují udávaná tvrzení.


Celý článek...
 
Svaz bojovníků za svobodu ocenil Běňačkovou, Petránka či Dolečka Tisk Email

27.10.2016 zdrojPraha - Operní pěvkyně Gabriela Beňačková, publicista Jan Petránek nebo lékař Rajko Doleček patří k 13 osobnostem, jimž Český svaz bojovníků za svobodu (ČSBS) udělil své medaile. Ocenění dnes předal v sídle Senátu na shromáždění, kterým vyvrcholily oslavy 70. výročí vzniku někdejšího Svazu národní revoluce, předchůdce ČSBS.
Celý článek...
 
Věrohodný odhad počtu obětí masakru ve Srebrenici Tisk Email

Středa, 11. října 2016 / Andy WilcoxsonÚmyslné a promyšlené smíchání velkých bojových ztrát 28.divize během jejího útěku ze Srebrenice do Tuzly po 11.červenci 1995 s popravenými obětmi, je nejen klíčovou součástí oficiálního klamavého vyprávění o Srebrenici, ale zároveň možná i částí nejvíce cynickou. Využívá lidských ostatků jako propagandistických rekvizit. Takové počínání zároveň podporuje i lživá tvrzení, že lidé zpochybňující fiktivní číslo 8.000 jsou bezcitní a znevažují „oběti genocidy“. 

Celý článek...
 
Miloševič očištěn, zatímco mašinérie NATO pokračuje Tisk Email

Úterý, 4. října 2016 / Neil Clark


Soudní zproštění viny zesnulého Slobodana Miloševiče, bývalého prezidenta Jugoslávie, za válečné zločiny spáchané během války v Bosně tribunálem ICTY opět prokazuje, že bychom měli brát tvrzení NATO ohledně jeho „oficiálních nepřátel“ nejen s rezervou, ale jako obrovsky přehnaná.


Celý článek...
 
Švýcarsko zadrželo Albánku obviňovanou z brutální vraždy dítěte během války v Bosně Tisk Email

Úterý, 4. října 2016 / messinŠvýcarská policie zadržela v kantonu Neuchatel bývalou vojačku bosensko-muslimské armády, Albánku Elfetu Veseli. Ta v době občanské války žila v Bosně se svým otcem Rahmanem. Žena je podezřelá ze zabití dvanáctiletého srbského chlapce Slobodana Stojanoviče. Toho měla zavraždit extrémně brutálním způsobem v roce 1992 ještě za účasti dalších osob u obce Donja Kamenica v oblasti Zvornik (nedaleko Srebrenice).

Následuje informace z knihy „Srebrenica – Příběh politicky korektního rasismu“ od Alexandra Dorina:

Rodiče malého Slobodana Stojanoviče tehdy žili v etnicky smíšené vesnici Donja Kamenica. Podle statistiky z roku 1991 zde žilo 1.921 Muslimů a 306 Srbů. Srbští obyvatelé vesnice si v červnu 1992 uvědomovali hrozící pohromu, věděli, že se schyluje k útoku na srbské obyvatele vesnice a připravovali se k útěku.

Celý článek...
 
Soud v Niši uvalil 30ti denní vazbu na zatčeného oblastního ředitele kosovské policie Tisk Email

Pondělí, 3. října 2016


28. září letošního roku byl orgány srbského ministerstva vnitra zatčen regionální ředitel Kosovské policie Nehat Thaçi. Zatčení proběhlo na hraničním přechodu Končulj mezi Kosovem a Srbskou republikou, když se pokoušel přes teritorium Srbska navštívit nejmenovanou západoevropskou zemi.

Nehat Thaçi (40) je šéfem kosovsko-albánské policie v jižní části Kosovské Mitrovice na severu provincie.

Celý článek...
 
Ohlédnutí za návštěvou Bidena v Bělehradě Tisk Email

Pondělí, 5. září 2016 / Nebojša MalićSmyslem návštěvy viceprezidenta Bidena v Srbsku bylo vyslat vzkaz, že Spojené státy si stojí za svou politikou a v podstatě podpořit kampaň Clintonové. Podařilo se tím však vyvolat pouze hořké vzpomínky na invazi NATO v roce 1999.

Než Biden 16. srpna odletěl do Bělehradu, pronesl plamenný projev na podporu Clintonové ve svém rodném městě v Pensylvánii.


Celý článek...
 
Clintonovi a Kosovo, bašta Daeše v Evropě Email

Čtvrtek, 4. srpna. 2016 / Tereza Spencerová


Evropa by měla na případné zvolení Hillary Clintonové americkou prezidentkou pohlížet s obavami, neboť na případech Libye nebo Kosova už dobře ví, čeho je ta paní schopna.

Celý článek...
 
Jak se Kosovo změnilo na živnou půdu Islámského státu Tisk Email

Neděle, 3. července 2016 / Carlotta Gallová


Extrémističtí klerikové a tajnůstkářská společenství, které financovali Saúdové a další, přeměnili kdysi tolerantní muslimskou společnost ve zdroj extrémismu.

PRIŠTINA, Kosovo – Každý pátek, jen pár metrů od sochy Billa Clintona, vesele mávajícího vztyčenou paží, okázale poklekávají stovky vousatých mladíků k modlitbě na chodníku před improvizovanou mešitou v bývalém obchodě s nábytkem.


Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL